O naszej firmie

Nasza firma od ponad 7 lat profesjonalnie zajmuje się montażem sufitów napinanych na terenie całej Polski. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i stale doskonalimy własną technologię montażu, co pozwala nam uzyskać efekt najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Z czego składa się nasza technologia?

Profesjonalni instalatorzy.

Profesjonalizm to szczególna właściwość ludzi do systematycznego, sprawnego i rzetelnego wykonywania złożonych (zawodowych) działań w różnorodnych warunkach. Innymi słowy, profesjonalizm składa się z kompetencji i odpowiedzialności. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem. Odpowiedzialnie traktują każdy przedmiot: od złożonego sufitu wielopoziomowego po sufit napinany w garderobie, niezależnie od ceny.

Najlepsze materiały

Używamy tylko najlepszych materiałów od zaufanych producentów. Począwszy od płócien do sufitów napinanych, a skończywszy na wkrętach samogwintujących, ponieważ każdy szczegół jest dla nas ważny. Tylko z najlepszymi materiałami można uzyskać najlepszy efekt, a praca z nimi jest po prostu przyjemnością.

Profesjonalne narzędzie.

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia znanych marek. Na przykład: wiertarka udarowa z wbudowanym odkurzaczem zapewnia czystość podczas instalacji; za bezpieczeństwo odpowiada działko gazowe z samozapłonem i ogranicznikiem temperatury; Lekkie wkrętaki litowe umożliwiają szybszą pracę. Posiadamy również wiele różnych know-how, które pozwalają nam skrócić czas montażu sufitów napinanych bez utraty jakości.

Gwarancja na sufity napinane od Sufit.Ok

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszych sufitów. Zamawiając u nas sufity napinane otrzymujesz 15-letnią gwarancję na tkaninę napinaną. Oznacza to, że w tym okresie sufit nie zmieni koloru i tekstury, płótno nie odsunie się od harpuna, a szwy pozostaną nienaruszone. W rzeczywistości żywotność sufitu znacznie przekracza gwarancję. W zależności od warunków pracy będzie Ci służył znacznie dłużej. Udzielamy również gwarancji na prace instalacyjne na okres dwóch lat. Jeśli w tym okresie będą mieli Państwo pytania związane z jakością montażu, prosimy o kontakt pod dowolnym numerem z umowy, a wszelkie niedociągnięcia skorygujemy najszybciej, jak to możliwe.

Płatność i umowa

Nie pobieramy od Ciebie żadnej zaliczki, ponieważ wierzymy w uczciwość naszych Klientów. Pełna wpłata dokonywana jest po wykonaniu i odbiorze pracy, a kwota nie będzie się różnić od tej, która została Ci przekazana po pomiarze. Na każdą instalację zawierana jest umowa serwisowa. Opisuje nasze zobowiązania gwarancyjne, określa szczegóły stron, koszt pracy i materiałów, termin odbioru i dostarczenia pracy. Niniejsza umowa ma pełną moc prawną.

kuchnie na wymiar białystok
kuchnie na wymiar białystok