Sufity napinane do korytarzy w Polsce

Podczas montażu sufitu w korytarzu należy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie. Na korytarzu zakładamy buty, zakładamy odzież wierzchnią i przed wyjściem patrzymy na siebie w lustrze, a w przyćmionym i nierównym świetle robienie tego wszystkiego jest bardzo niewygodne. Nasi rzemieślnicy mogą zamontować lampy stosowane w firmie SUFIT.OK lub zamontować lampy innego, wybranego przez Państwa producenta. Idealnym uzupełnieniem opraw będzie pasek LED umieszczony na całym obwodzie sufitu.

Jaki rodzaj sufitu wybrać?

Błyszczący sufit wizualnie powiększa i powiększa mały korytarz dzięki efektowi lustra. Płótna te odbijają około 70% światła, co pozwala na zwiększenie wydajności oświetlenia. Ale jeśli projekt Twojego mieszkania jest klasyczny, błyszczące sufity nie zawsze będą odpowiednie.

Matowy sufit przyda się w każdym korytarzu. Te jasne sufity doskonale współgrają zarówno z klasycznymi, jak i niestandardowymi wnętrzami. To samo można powiedzieć o satynowych – miękko odbijają światło (ale nie tak intensywnie jak błyszczące) i tworzą efekt idealnie pomalowanego sufitu. Nie ma uniwersalnych rekomendacji – wszystko zależy od tego, co dokładnie chcesz zobaczyć. Pod względem wytrzymałości, niezawodności i trwałości różne rodzaje sufitów napinanych nie ustępują sobie.

Czy potrzebujesz wielopoziomowego sufitu w korytarzu?

W wielu mieszkaniach nie ma wyraźnego rozróżnienia między przedpokojem a salonem. Jednym ze sposobów narysowania warunkowej granicy między tymi pomieszczeniami jest podział na strefy przy użyciu sufitu wielopoziomowego. Jeśli ta opcja nie przemawia do Ciebie, możesz ograniczyć się do przydziału stref warunkowych, instalując arkusze PCV o różnych kolorach. Na przykład w korytarzu zainstaluj matowy beżowy sufit, aw salonie — błyszczące żółto-pomarańczowe odcienie.W wielu mieszkaniach nie ma wyraźnego rozróżnienia między przedpokojem a salonem. Jednym ze sposobów narysowania warunkowej granicy między tymi pomieszczeniami jest podział na strefy przy użyciu sufitu wielopoziomowego. Jeśli ta opcja nie przemawia do Ciebie, możesz ograniczyć się do przydziału stref warunkowych, instalując arkusze PCV o różnych kolorach. Na przykład w korytarzu zainstaluj matowy beżowy sufit, aw salonie — błyszczące żółto-pomarańczowe odcienie.